Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | 8024 |
| En (mm) | 1200 mm |
| Derinlik (mm) | 750 mm |
| Yükseklik (mm) | 2000 mm |
| Çekmece Sayısı | – |
| Çekmece Taşıma Kap. | – |
| Raf Taşıma Kap. | – |
| Aydınlatma | Floresan |
| Priz | 6 Adet |
Fiyat teklifi için hemen arayın!
Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | 8024 |
| En (mm) | 1200 mm |
| Derinlik (mm) | 750 mm |
| Yükseklik (mm) | 2000 mm |
| Çekmece Sayısı | – |
| Çekmece Taşıma Kap. | – |
| Raf Taşıma Kap. | – |
| Aydınlatma | Floresan |
| Priz | 6 Adet |
Bize 0216 379 99 43 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
