Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | 8043 |
| En (mm) | 1800 mm |
| Derinlik (mm) | 700 mm |
| Yükseklik (mm) | 900 mm |
| Çekmece Sayısı | – |
| Çekmece Taşıma Kap. | – |
| Raf Taşıma Kap. | – |
| Aydınlatma | – |
| Priz | – |
Fiyat teklifi için hemen arayın!
Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | 8043 |
| En (mm) | 1800 mm |
| Derinlik (mm) | 700 mm |
| Yükseklik (mm) | 900 mm |
| Çekmece Sayısı | – |
| Çekmece Taşıma Kap. | – |
| Raf Taşıma Kap. | – |
| Aydınlatma | – |
| Priz | – |
Bize 0216 379 99 43 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
