Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | BR8560 |
| En (mm) | 1200 mm |
| Derinlik (mm) | 600 mm |
| Yükseklik (mm) | 900 mm |
| Çekmece Sayısı | 5 Adet |
| Çekmece Taşıma Kap. | 60 kg. |
| Raf Taşıma Kap. | 80 kg. |
| Aydınlatma | – |
| Priz | – |
Fiyat teklifi için hemen arayın!
Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | BR8560 |
| En (mm) | 1200 mm |
| Derinlik (mm) | 600 mm |
| Yükseklik (mm) | 900 mm |
| Çekmece Sayısı | 5 Adet |
| Çekmece Taşıma Kap. | 60 kg. |
| Raf Taşıma Kap. | 80 kg. |
| Aydınlatma | – |
| Priz | – |
Bize 0216 379 99 43 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
