Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | BR8951 |
| En (mm) | 2500 mm |
| Derinlik (mm) | 700 mm |
| Yükseklik (mm) | 2000 mm |
| Çekmece Sayısı | 9 Adet |
| Çekmece Taşıma Kap. | 60 kg. |
| Raf Taşıma Kap. | 80 kg. |
| Aydınlatma | Floresan |
| Priz | 4 Adet |
Fiyat teklifi için hemen arayın!
Ürün Özellikleri | |
|---|---|
| Ürün Kodu | BR8951 |
| En (mm) | 2500 mm |
| Derinlik (mm) | 700 mm |
| Yükseklik (mm) | 2000 mm |
| Çekmece Sayısı | 9 Adet |
| Çekmece Taşıma Kap. | 60 kg. |
| Raf Taşıma Kap. | 80 kg. |
| Aydınlatma | Floresan |
| Priz | 4 Adet |
Bize 0216 379 99 43 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
